Biuro rachunkowe AP Księgowość

ZEWNĘTRZNA KSIĘGOWOŚĆ, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ


Jako właściciel lub prezes firmy jesteś zobowiązany do wielu czynności względem jednostek budżetowych takich jak Urząd Skarbowy, GUS, czy ZUS.

Często niedokonanie, tych czynności powoduje bardzo negatywne skutki finansowo – prawne, które w swoich konsekwencjach prowadzą do dużych strat dla przedsiębiorstwa, a nawet jego zamknięcia.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Biuro Rachunkowe Poznań

Zarządzanie przedsiębiorstwem to nie lada wyzwanie. Szczególnie trudne może okazać się kwestia rachunkowości, gdzie każda pomyłka może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Nie ma jednak powodu do obaw, jeśli zapewnisz sobie pomoc jednego z najlepszych biur księgowych w Poznaniu.

AP Księgowość oferuje kompleksowe usługi księgowe na terenie Poznania. niezależnie od tego, czy posiadasz firmę na Grunwaldzie, Łazarzu, czy jakiejkolwiek innej dzielnicy, możesz liczyć na nasz niezawodny zespół. Zajmiemy się obsługą księgowości Twojej firmy - dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy całkowicie indywidualnie, rozumiemy bowiem, że każda firma jest inna i ma inne potrzeby. W zależności od rodzaju działalności, liczby pracowników, oraz wielu innych czynników, księgowość będzie wymagała innego podejścia. Z nami możesz być pewien, że otrzymasz usługi, które najlepiej nadają się do profilu Twojego biznesu. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom możesz zarządzać finansami swojej firmy w najbardziej opłacalny sposób dostępny na rynku.

Szukasz doświadczonego księgowego?

Spółki osobowe, spółki komandytowe, spółki z o.o.


Księgi handlowe

Organizacje i instytucje pozarządowe (NGO)


Stowarzyszenia non-prfit, fundacje

Jednoosobowa działalność gospodarcza


Książka przychodów i rozchodów, ryczałt

Jesteśmy przedsiębiorcą tak samo jak Ty. Świetnie rozumiemy Twoje potrzeby, obawy oraz trudności, z jakimi przyjdzie się Tobie zmierzyć, jako właściciel firmy.

8

Tyle godzin w ciągu tygodnia spędzamy na pracach "papierkowych" w swojej firmie

To jeden pełny dzień pracy w którym nie zarabiamy.

Księgowość i rachunkowość

A AP Księgowość możesz liczyć na kompleksową pomoc w dziedzinie rachunkowości. Jako nowoczesna firma outrsourcingowa, jesteśmy w stanie zapewnić firmom usługi rachunkowe w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Posiadamy wiele lat doświadczenia w księgowości, dzięki czemu możemy wprowadzić rozwiązania, które pozwolą Ci na skupienie się na najważniejszych rzeczach, podczas gdy my będziemy skutecznie zarządzać Twoimi finansami.

VAT i podatki

Jeśli prowadzisz jakąkolwiek działalność gospodarczą, podatki są jedną z najważniejszych rzeczy, o których trzeba pamiętać. Wszystkim naszym klientom oferujemy również kompleksowe doradztwo podatkowe, dzięki któremu Twoja firma będzie mogła się rozwijać w dobrym tempie, bez obaw o niezapłacone podatki. Pomożemy z wyborem optymalnej formy opodatkowania, formy oszczędności podatkowych, oraz innych form opodatkowania. przeprowadzamy bieżące analizy przepisów pod kątem oszczędności podatkowych, dzięki czemu jeszcze bardziej usprawnisz funkcjonowanie swojej firmy.

Rozliczanie projektów i inwestycji

Jeśli posiadasz inwestycje i poszukujesz pomocy w zarządzaniu nimi, oferujemy pomoc w rozliczaniu nieruchomości i inwestycji. Pomożemy w doborze odpowiedniej formy opodatkowania do przychodu z najmów nieruchomości, rozliczaniu zakupów i sprzedaży udziałów i akcji/ Dzięki naszym kompleksowym usługom księgowym dla właścicieli nieruchomości, możesz liczyć na najlepszy dobór funduszy inwestycyjnych.

Kadry i płace

Odpowiednie prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej jest jednym z najbardziej fundamentalnych elementów zarządzania firmą. Bez tego ciężko jest o prawidłową relację między pracodawcą i pracownikiem. Z naszą pomocą nie musisz się już martwić o kwestie kadrowe - jako doświadczona firma pomagamy poprzez zapewnienie Ci najlepszych usług kadrowo-płacowych, dzięki czemu będziesz mógł się skupić na innych aspektach swojej działalności.

Polisy i ubezpieczenia

Ubezpieczenie jest niesamowicie istotne niezależnie od tego, jakiej sfery życia dotyczy. Nie dziwi więc fakt, że ubezpieczenie własnej działalności gospodarczej jest czymś, co może w przyszłości uchronić nas przed ryzykiem. Istnieje wiele czynników losowych, które mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje dla Twojego biznesu, jeśli się dobrze nie zabezpieczysz. Pomagamy firmom dobrać polisy ubezpieczeniowe odpowiednio dostosowane do ich potrzeb.

Zakładanie firm i doradztwo biznesowe

Wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, jednak warto pamiętać, że jest to dość złożony proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Z AP Księgowość możesz liczyć na dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebujesz. Posiadamy lata doświadczenia, które pozwalają nam rozpoznać potrzeby każdej firmy, nawet jeszcze zanim zostanie ona założona.

Aktualności

grudzień 23, 2019

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Cały zespół apksiegowosc życzy wszystkich współpracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym zdrowych i spokojnych świąt. Dużych dochodów i małych podatków :)

grudzień 20, 2019
apksiegowosc rejestracja bdo

Rejestracja w BDO

Z początkiem roku wchodzi wiele nowych rozporządzeń, zmian i przepisów, które nakładają kolejne obowiązki dla przedsiębiorców. Dotyczą one zwłaszcza sektora mikro i MŚP.

grudzień 9, 2019
ZUS płace dofinansowanie księgowość pieniądze

ZUS opłacany z rachunku VAT

Dla wielu przedsiębiorców zwłaszcza sektora MŚP wprowadzenie obowiązkowego systemu split payment może być jednym z głównych źródeł utraty płynności finansowej.