Usługi i produkty

Księgowość
Rachunkowość


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Świadczymy usługi, projektując i wdrażając rozwiązania rachunkowości zarządczej. Dążymy do tego, by dla właścicieli firm oraz osób nią zarządzających księgowość była fundamentem rzetelnych informacji pozwalających podjąć odpowiednie decyzje przy jej zarządzaniu.

Naszym celem jako biuro rachunkowe jest świadczenie usług księgowych,które dla Twojej firmy będą generować większy zysk.

Świadczymy kompleksowe usługi kadrowo – płacowe sporządzając wszelką wymaganą dokumentację rozliczeniową dla właścicieli i pracowników.

Wykonujemy listy płac i analizy z podziałem na wydziały oraz pod konkretne projekty realizowane przez firmę.Prowadząc prawidłową i rzetelną dokumentacje pracowniczą.


Kadry i Płacę


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zakładanie
firm


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeśli planujesz założyć firmę, lecz nie wiesz, jaką formę działalności gospodarczej wybrać.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w trakcie, której dowiesz się jak prawidłowo założyć firmę wybierając korzystną dla siebie formę prawno – podatkową.

Oferujemy pełen zakres polis i ubezpieczeń firmy Allianz, które są idealnie dopasowane do dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstw.

Jako osoba odpowiedzialna za swoich bliskich, pracowników firmy oraz jej majątek trwały i obrotowy powinieneś zawsze pamiętać o zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony ubezpieczeniowej dla swojej rodziny, przedsiębiorstwa oraz osób z nim współpracujących.


Polisy
Ubezpieczenia


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zdalna
księgowość


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

To usługa skierowana do małych przedsiębiorców, która pozwala obniżyć koszty prowadzenia sekretariatu w formie tradycyjnej oraz zaoszczędzić czas przy prowadzeniu własnej firmy.

Nasza zdalna księgowość wystawi za Ciebie faktury i wyślę do Twoich klientów, odbierze korespondencje, poprowadzi terminarz płatności, a w razie potrzeby zajmie się ich windykacją.

home_accountant2_services4home_accountant2_services5

Jeśli masz jakieś pytania,
ZADZWOŃ

+48
618-401-910