Polisy i ubezpieczenia

Bezpieczny majątek,
ochroną dla Twojej rodziny.


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej może być jednym z najlepszych doświadczeń w Twoim życiu. Bycie swoim własnym szefem i zarządzanie swoją własną firmą jest niezwykle satysfakcjonujące i rozwijające. Jednak wiążą się z nim pewne wady - przede wszystkim ryzyko finansowe.

Niezależnie od tego, w jakiej branży operuje Twój biznes, zawsze należy brać pod uwagę czynniki i zdarzenia losowe, które sprawić, że nasza sytuacja ulegnie bardzo nagłemu pogorszeniu. Choć ciężko o pełną kontrolę, to jednak można się na to przygotować.

Jako osoba odpowiedzialna za swoich bliskich, pracowników firmy oraz jej majątek trwały i obrotowy, powinieneś zawsze pamiętać o zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony ubezpieczeniowej dla swojej rodziny, przedsiębiorstwa oraz osób z nim współpracujących. Bez takiego zabezpieczenia nie zostawiasz sobie żadnego wyjścia awaryjnego w sytuacji, gdy czynniki zewnętrzne zadziałają na Twoją niekorzyść. Właśnie w tym celu powinieneś rozważyć polisę ubezpieczeniową.


Oferujemy szeroki wybór polis ubezpieczeniowych w pełni dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Twoje przedsiębiorstwo będzie zapezpieczone przed wszystkimi najczęstszymi zagrożeniami, a Ty możesz być spokojny wiedząc, że nawet w najgorszym wypadku nie pozostaniesz bez wsparcia.


W ramach ubezpieczeń oferujemy:

  • budynki i lokale;
  • elementy działki – budowle i elementy małej architektury;
  • urządzenia i wyposażenie;
  • rzeczowe składniki majątku obrotowego (środki obrotowe);
  • rzeczy osób trzecich, np. urządzenia w leasingu, środki obrotowe powierzone do sprzedaży;
  • nakłady inwestycyjne – nakłady poniesione na adaptację budynku lub lokalu;
  • rzeczy należące do pracowników;
  • elementy zamocowane na zewnątrz budynków, np. reklamy, markizy, anteny;
  • ubezpieczenie w trakcie podróży dla Ciebie i Twoich bliskich;
grudzień 23, 2019

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Cały zespół apksiegowosc życzy wszystkich współpracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym zdrowych i spokojnych świąt. Dużych dochodów i małych podatków :)

grudzień 20, 2019
apksiegowosc rejestracja bdo

Rejestracja w BDO

Z początkiem roku wchodzi wiele nowych rozporządzeń, zmian i przepisów, które nakładają kolejne obowiązki dla przedsiębiorców. Dotyczą one zwłaszcza sektora mikro i MŚP.

grudzień 9, 2019
ZUS płace dofinansowanie księgowość pieniądze

ZUS opłacany z rachunku VAT

Dla wielu przedsiębiorców zwłaszcza sektora MŚP wprowadzenie obowiązkowego systemu split payment może być jednym z głównych źródeł utraty płynności finansowej.

home_accountant2_services4home_accountant2_services5

Jeśli masz jakieś pytania,
ZADZWOŃ

+48
618-401-910